BİZİ TANIYIN

G.M.S. Teknik Hırdavat Ltd. Şti; Yapı, İnşaat, Makine ve Hırdavat sektörlerinde çeyrek asra uzanan bilgi ve tecrübesiyle müşterilerine üstün hizmet sağlama prensibini kendine ilke edinmiş bir anlayışın ürünüdür. Bu anlayışla G.M.S. Teknik Hırdavat adı altında sektöre giriş yapan kuruluş, daha ilk yılını doldurmadan bölgenin öncü firması olma yolundaki hedefine emin adımlarla ilerlemekte olduğunu kanıtlamıştır.

Sürekli yükselen bir hizmet ve satış grafiğine sahip olan firmamız, vizyonu gereği öngörüldüğü üzere kısa sürede sektörde yön belirleyen, müşteri memnuniyeti sağlama konusunda önemli işlere imza atan ve adından sıkça söz ettiren bir firma olmasını bilmiştir.

Çalıştığımız firmalar bizim için müşteriden öte iş ortaklarımızdır. Dolayısıyla; karşılıklı güven, hakiki dostluk, birlikte kazanç, hızlı hizmet ve ticari ahlak bizi biz yapan olmazsa olmazlarımızdır.

Karşılıklı güven, hakiki dostluk, birlikte kazanç, hızlı hizmet ve ticari ahlak bizi biz yapan olmazsa olmazlarımızdır.

Sürekli genişleyen bir ürün portföyüne ve öncü bayiliklere sahip olan G.M.S. Teknik Hırdavat;

AKFİX, BEYBİ, BAY-TEC, ELTOS, RİCO, SAİT DEMİRCİ, RETTA, KNİPEX, MERİDYEN, KALE KİLİT, KALE DIŞ TİCARET, YAKAR, BEŞEL, ELTA, İZELTAŞ, KARBOSAN, HASSAN, DEKOR RULO, RTRMAX, MAKİTA, MİLWAUKEE, TORK, MEKAP, POLLYBOOT, 404, MADE, PORTBAG, SGS, KRİSTAL, BMI, ÇELİK, DEMAX, SERKAN, VODABOND, TURSAN, CETAFORM, ATTLAS , FİMER, OTTO TECH, WAFİRA, NP1, RUBİ, DEMİR, ECO SERVICE, MAX SAFETY, 414 AYAKKABI, SEGURA ve daha birçok bayilikle siz değerli müşterilerinin ürün ve hizmet taleplerini karşılama maksatlı çalışmalarını sektörel tecrübeye sahip güçlü kadrosuyla durmaksızın devam ettirecektir.

Güven, Memnuniyet ve Sağlam Ticaret için..

G.M.S. TEKNİK HIRDAVAT

GÜVEN

MEMNUNİYET

SAĞLAM

TİCARET

GMS HIRDAVAT KATALOG

Ürün kataloğumuzu görüntüleyebilirsiniz.